pajacyk
Lufthansa City Center Grupa Polska wspiera program Pajacyk prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną. Część zysków ze sprzedaży biletów lotniczych przeznacza na program dożywiania dzieci w szkołach.
LCC Travel
Kim jesteśmy?

Lufthansa City Center (LCC) Travel Consultants Poland została powołana w 2011 roku , w wyniku przekształcenia istniejącej od 1999 Lufthansa City Center Grupa Polska. LCC Travel Consultants Poland jest częścią międzynarodowej sieci biur podróży wyspecjalizowanej w obsłudze korporacji w zakresie podróży służbowych oraz optymalizacji kosztów. Wszystkie biura LCC są agentem IATA.
LCC Travel Consultants Poland zrzesza 22 biura działające w ramach umowy marketingowo-handlowej. Wszystkie biura są autonomiczne i działają jako niezależne podmioty gospodarcze. Biura LCC posiadają licencję franchisingową , która zapewnia firmom elastyczność, kompetencje i niezależność. Wszystkie podmioty są własnością kapitału polskiego. Biura LCC oferują najwyższy poziom usług w zakresie planowania i organizacji podróży, począwszy od rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych, kolejowych i promowych, rezerwacji hoteli w kraju i za granicą, sprzedaży imprez turystycznych, sprzedaży ubezpieczeń, na organizacji konferencji, spotkań, szkoleń i kongresów kończąc.

Sieć Lufthansa City Center Światowa technologia na lokalnym rynku

Lufthansa City Center International jest jedną z największych międzynarodowych sieci agencji turystycznych z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, reprezentowaną w 80 krajach przez ponad 600 biur. Franchising Lufthansa City Center jest związkiem agencji podróży pod auspicjami Lufthansy łączącym elastyczność i kompetencje z niezależnością ekonomiczną przedsiębiorstw. Założone w 1991 r. Lufthansa City Center jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci biur podróży w Europie, które zyskują na znaczeniu dzięki postępującej globalizacji i koncentracji rynku. Celem kooperacji jest "połączenie tego, co najlepsze", czyli oferowanie Klientom globalnie dostępnych usług, które są przygotowywane lokalnie. Dzięki temu Klienci mają podwójny komfort: ich pobyt aranżują ci, którzy znają lokalny rynek najlepiej, a dany wyjazd mogą zamówić w każdym miejscu na Ziemi. Aby zaproponować atrakcyjną ofertę, stworzono standardową ofertę produktu i usług dla Klientów korporacyjnych pod nazwą Global Plus. Istniejące już produkty i usługi oferowane Klientom korporacyjnym są ujednolicane na międzynarodowym poziomie. W skład Global Plus wchodzą: global MIS Reporting, połączony program hotelowy, wprowadzenie jednolitych, wspólnych standardów jakości na poziomie globalnym oraz 24-godzinny dostęp do konsultantów Lufthansa City Center. Wszystkie te elementy gwarantują stały, wysoki poziom usług na całym świecie.
WITAMY W LCC!
Witamy na stronach profesjonalnego światowego konsultanta podróży Lufthansa City Center
Travel Consultants Poland
Rezerwacja online
Sprawdź rezerwację
Numer rezerwacji:
Nazwisko:
Znajdź biuro LCC
Szukaj usługi
Zapraszamy
Hotele Bilety lotnicze Samochody


Kontakt     O nas     LCC Travel Info     Lufthansa    
© 2008 Copyright by Lufthansa City Center Grupa Polska
Wdrożenie dla Business Plus: designLab Kontakt: Marcin Grabowski Email: imie.nazwisko at designlab.pl www: Designlab