pajacyk
Lufthansa City Center Grupa Polska wspiera program Pajacyk prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną. Część zysków ze sprzedaży biletów lotniczych przeznacza na program dożywiania dzieci w szkołach.
Podróże służbowe
Profesjonaliści pomocni w osiągnięciu sukcesu w biznesie

Technologia i doświadczenie Marka Lufthansa City Center sama w sobie wskazuje wymagania wobec nas w zakresie poziomu usług, ich jakości i niezawodności. Zgodnie z wymaganiami naszych klientów możemy zaoferować poziom usług, którego należy spodziewać się od profesjonalnego partnera: poczynając od przygotowań do podróży przez działania w jej trakcie i po jej zakończeniu.Szczególnie biura Business Plus Lufthansa City Center specjalizują się w realizacji potrzeb i wymagań osób podróżujących w sprawach służbowych. W czasie podróży zagranicznej Klient korporacyjny znajdzie Business Plus Lufthansa City Center w każdym większym mieście europejskim.

Międzynarodowa sieć usług w zakresie podróży służbowych jest wspierana strategiczną współpracą z Navigant Int., drugą co do wielkości firmą zajmującą się optymalizacją i realizacją podróży służbowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz z SAA CC, trzecią co do wielkości siecią agencji turystycznych w Południowej Afryce.Wysoką jakość usług świadczonych przez naszych partnerów gwarantują stałe programy szkoleniowe i sprawne zarządzanie jakością (TQM)
WITAMY W LCC!
Witamy na stronach profesjonalnego światowego konsultanta podróży Lufthansa City Center
Travel Consultants Poland
Rezerwacja online
Sprawdź rezerwację
Numer rezerwacji:
Nazwisko:
Znajdź biuro LCC
Szukaj usługi
Zapraszamy
Hotele Bilety lotnicze Samochody


Kontakt     O nas     LCC Travel Info     Lufthansa    
© 2008 Copyright by Lufthansa City Center Grupa Polska
Wdrożenie dla Business Plus: designLab Kontakt: Marcin Grabowski Email: imie.nazwisko at designlab.pl www: Designlab