pajacyk
Lufthansa City Center Grupa Polska wspiera program Pajacyk prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną. Część zysków ze sprzedaży biletów lotniczych przeznacza na program dożywiania dzieci w szkołach.
Produkty i usługi
"Skrojone na miarę Twoich życzeń"
Gwarantujemy idealny produkt zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Profesjonalny partner będzie Ci towarzyszył przed podróżą, w jej trakcie oraz po jej zakończeniu.

Zapewniamy Profesjonalny serwis – dbamy o jakość!

Gwarantujemy wysoką jakość produktów i profesjonalne doradztwo. Regularne szkolenia personelu zapewniają wdrażanie na bieżąco innowacji i szczegółową wiedzę na temat produktu. Zapewniamy organizację i  przygotowanie wszelkich wymagań związanych z podróżą.

Jako Lufthansa City Center jesteśmy w pełni licencjonowanymi agencjami turystycznymi proponującymi pełen zakres usług turystycznych: bilety lotnicze, kolejowe, promowe, autobusowe, rezerwacje i zakwaterowanie w hotelach, pakiety ubezpieczeniowe i wiele innych. Czegokolwiek nasz Klient potrzebuje - dostanie.

Bilety lotnicze- oferujemy rezerwację i sprzedaż biletów wszystkich linii lotniczych zrzeszonych w międzynarodowej organizacji przewoźników lotniczych IATA.
Bilety kolejowe - prowadzimy sprzedaż biletów kolejowych krajowych i zagranicznych.
Bilety promowe - biura LCC prowadzą rezerwację i sprzedaż biletów na wypłynięcia z portów polskich i europejskich.

Bilety autobusowe - rezerwacja i sprzedaż biletów przewoźników na terenie całej Europy.
Wynajem autokarów - naszym Klientom oferujemy wynajem komfortowych autokarów.
Rent a car- oferujemy rezerwację oraz wynajem samochodów.
Hotele- szeroki program hotelowy, oferowany przez Lufthansa City Center obejmuje 13 000 różnej kategorii hoteli biznesowych w ponad 150 krajach. Właściwie wszędzie na świecie możemy zaoferować najlepsze stawki i możliwość rezerwacji nawet ostatnich pokoi w hotelu.
Wizy- oferujemy naszym klientom doradztwo i usługi związane z wizowaniem.
Ubezpieczenia- w trosce o spokój i poczucie bezpieczeństwa w podróży naszych Klientów, oferujemy  szeroki zakres ubezpieczeń obejmujących podróże indywidualne, służbowe i grupowe.
Serwis Online- serwis ma na celu umożliwienie naszym Klientom rezerwację i zakup większości usług turystycznych.
Usługi incentive dla najlepszych pracowników - aby nagrodzić, a tym samym zmotywować pracowników wystarczy skontaktować  się z nami w celu  wypracowania  najlepszego rozwiązania przy organizacji  wspaniałej imprezy incentive.
Organizacja szkoleń i konferencji - zapewniamy profesjonalną i kompleksową organizację konferencji, kongresów oraz szkoleń w kraju i za granicą w zakresie.
Oferta turystyczna - nasze salony sprzedaży oferują szeroki wachlarz sprawdzonych ofert turystycznych renomowanych biur podróży.
Bon turystyczny- bon Lufthansa City Center daje możliwość skorzystania z szerokiej oferty.
Business Lounge – naszym Klientom oferujemy możliwość skorzystania z wejściówek do Salonów Executive Lounge na Warszawskim lotnisku Okęcie. Wejściówki można zamówić u nas niezależnie od linii  lotniczej oraz  klasy rezerwacyjnej.
Doradztwo w zarządzaniu podróżami - oferujemy pomoc w dostosowaniu polityki zarządzania podróżami do   indywidualnych potrzeb optymalizując przez to wydatki w firmie.
Skonsolidowane raporty- specyficzne narzędzia EDP MIS umożliwiają nam oferowanie skonsolidowanego MIS raportowania na lokalnej i międzynarodowej bazie i na różnych poziomach - w zależności od indywidualnych wymagań Twojej firmy.
24-godzinna gorąca linia -  Klientom LCC umożliwiamy  korzystanie  ze specjalnego serwisu 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu z każdego miejsca na świecie.
WITAMY W LCC!
Witamy na stronach profesjonalnego światowego konsultanta podróży Lufthansa City Center
Travel Consultants Poland
Rezerwacja online
Sprawdź rezerwację
Numer rezerwacji:
Nazwisko:
Znajdź biuro LCC
Szukaj usługi
Zapraszamy
Hotele Bilety lotnicze Samochody


Kontakt     O nas     LCC Travel Info     Lufthansa    
© 2008 Copyright by Lufthansa City Center Grupa Polska
Wdrożenie dla Business Plus: designLab Kontakt: Marcin Grabowski Email: imie.nazwisko at designlab.pl www: Designlab